8 sty 2012

Wszystko na raz

Prawda wyszła na jaw. Robię tysiąc rzeczy na raz i nie mogę skupić się na jednej dziedzinie nawet :) cały czas pracuję nad moim haftem feniksa (jak widzicie prawie wyszłam poza kanwę ponieważ zostałam oszukana i kanwa zamiast 80 oczek ma 56 , cud że w ogóle się zmieściłam - wiem głupia bo nie sprawdziłam od razu :P ), ale w trakcie szperania po internecie (głównie blogach rękodzielniczych) zakochałam się we wzorach na biscornu. No i porzuciłam wszystko i walczę teraz z moja pierwszą poduszeczką :) przy okazji znalazłam parę ciekawych fantów w moim magicznym haftowym kuferku (poza setkami nie skończonych haftów :P ) Jako, że z przykrością stwierdziłam iz moje candy nie cieszy się zbyt dużym powodzeniem, dorzucam zestaw do haftu z kochanym Gromitem (kanwa, wzór, i potrzebne muliny z igłą) oraz małe styropianowe kuleczki (może ktoś zrobi z nich pożytek :) Na pewno dorzucę jeszcze jakiegoś smakołyka więc jeszcze raz zachęcam do wzięcia udziału w moim cukierasku :)The truth is I’m doing a thousand things at once and can't focus on one area even :) all the time I work on my cross stitched Phoenix, but during my surfing in the Internet (mainly handcraft blogs) I fell in love in patterns for biscornu. And I left  everything and started a fight with my first biscornu work :) I also found a few interesting things in my cross stitch chest (with hundreds unfinished projects :P) Sadly, I see that my my candy is not much success, so I’ll give to you also cross stitch set with the loved Gromit (canvas, pattern, threads, needle), and small styrofoam balls (maybe someone will do with them something nice :)

3 komentarze:

 1. Podziwiam za haftowanie na czarnej kanwie! I to w takie ponure i ciemne dni. Ja chyba nie widziałabym miejsca, w które należy wbić igłę ;). Ale hafty wyglądają pięknie!!
  Uważaj - haftowanie biscornu uzależnia ;)). Sama swego czasu zrobiłam ich sporo :). Twoje będzie się pięknie prezentowało po skończeniu :).

  OdpowiedzUsuń
 2. No przez to, że jest czarna to idzie strasznie wolno. A na biscornu mam już około 1000 wzorów ściągniętych, także już się boję co to będzie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. biscorniaki uzależniają :D

  OdpowiedzUsuń