19 mar 2012

Celtic, Sparta...ale nie football tylko naszyjniki :P

Wróciłam w tym tygodniu do koralików, tak zamiast pakowania się :P Jestem przerażona przeprowadzką, a dokładniej spakowaniem i przewożeniem całego mojego majdanu. Dlatego odstresowuję się dzióbiąc w koralikach. Powstały dwa naszyjniki, Celtic i Sparta ( nie ma jeszcze zapięcia bo się okazało, że nie inwestowałam w złoto;( ), projekty znalazłam w książce "Netting all the way", także na bransoletkę. Ona także nie ma szczęścia i zapięcia jeszcze nie wymyśliłam, ale jest piękna i myślę o niej jakoś tak ślubnie. W ogóle ostatnio mam za dużo pomysłów na biżuterię ślubną. Na szczęście na razie ich nie realizuję :P

4 komentarze:

 1. piękne naszyjniki i biżuteria ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Musisz częściej się pakować i żyć na wysokich obrotach, wtedy robisz cudeńka!!
  A gdzie się spieszysz???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do Wisły. Do pracy. Zaczynam od 1 kwietnia i do tego czasu muszę już być przeprowadzona. Tylko po dzisiejszym pakowaniu książek przerósł mnie ogrom przedmiotów w które obrosłam :P Spakowałam 3 półeczki książek i wyszły 4 duże kartony, a to około 1% mojego dobytku..:) A jeszcze zaangażowałam się w robienie zaproszeń ślubnych znajomym i to na już :D Także do końca marca na pewno będą wysokie obroty, a potem pewnie jeszcze wyższe, ale chęć do robótkowania coraz większa :D Nawet mam już sto pomysłów jak upiększać mój przyszły pensjonat moimi tworami :)

   Usuń
 3. Nie zazdroszczę Ci tej przeprowadzki, to zawsze sporo roboty i przeświadczenie posiadania mnóstwa rzeczy które są nam względnie potrzebne, Mnie też czeka taka przemiana.
  Jak już będziesz w tej Wiśle to odezwij się do Mnie na mejla,może Cię odwiedzę. Ostatnio nie mogłam zamieścić komentarza u Ciebie.
  miłej pracy i bez stresu

  OdpowiedzUsuń