4 kwi 2013

Hindi diamond i wyniki rozdawajki :)

Na początku wyniki, na które pewnie tych 15 osób czekało (mam nadzieję :) Zrobiłam losowanie random generatorem, ale za cholibkę nie umiem wrzucić tego na stronę. Jestem internetowym ignorantem, przepraszam i mam nadzieję, że uwierzycie mi na słowo, że wylosowało numer 14 czyli Szczęśliwy zakątek. Proszę o wysłanie adresu przesyłki oraz wybór koloru naszyjnika.
Ostatnio zrobiłam pierwszego Turaska, ale coś mi nie idzie obliczanie długości sznura. jedyne informacje jak go liczyć piszą, żeby mnożyć długość końcową razy 5...ja policzyłam razy 6, a i tak wyszedł znacznie krótszy...Może ktoś ma sprawdzony sposób? tak czy inaczej sznur nawet się udał, a jest bazą do pięknego wisiora z rubinowym oczkiem. Kojarzy mi się z indyjskimi księżniczkami z bajek (szczególnie na głowie mojego psa :P ).
Pogoda bez zmian to i zdjęcia słabe. Dodatkowo jedna para kolczyków z moje nowej "serii" ;D A na koniec pochwalę się zakupami ze sklepu To Co Kocham za wygrany bon...(no może trochę dołożyłam :P)

Całuski dla wszystkich i wypatrujcie wiosny bo podobno idzie :*

4 komentarze:

 1. Gratuluję i żałuję,że to nie ja:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zwyciężczyni i ogromnie żałując, że to nie ja wygrałam... dziękuję Ci za świetną zabawę :-)
  Przy okazji zapraszam Cię do mojego nowego bloga:
  www.bazgrolandia-hanki.blogspot.com
  Serdeczności :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo serdecznie dziękuję za wspaniałą zabawę, a jeszcze mi milej,że to ja wygrałam tą wspaniałą nagrodę:)Jeszcze raz serdecznie dziękuję:)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. że jakim cudem ja u Ciebie candy przegapiłam? :(
  a koralikowa twórczość śliczna :) ten pierwszy też mi się z Indiami skojarzył :)

  OdpowiedzUsuń