25 mar 2013

Wiosna w moim sercu vel. Idzie ku lepszemu

Gdy myślałam, że już gorzej nie będzie, okazało się, że mam rację...Nie wiem czy to tylko chwilowy wzlot, czy może odbicie od dna, ale cieszę się jak dziecko, bo jest lepiej. Ze wszystkim. A może tylko ze mną :) Od początku. Dostałam wyróżnienie od Koralik cieszy mnie to, ponieważ ostatnio jakoś mało wiary w siebie miałam.
Odpowiadam na pytania:
1. W dzieciństwie, wstyd przyznać, zjadałam duże ilości cukierków...:)
2. Moją ulubioną porą roku, mimo wszystko, jest zima...gdy wszystko jest pokryte śniegiem, skrzącym się jak brokat czuję się jak w bajce.
3. W walce kot czy pies zawsze wygra u mnie pies. Nie cierpię kotów, ale i tak je kocham, jak wszystkie zwierzęta (szczególnie szczurki).
4. Jeden dzień z kulturą?...Hmmmm...Myślę, że codziennie trochę z nią spędzam. :P Jako etnolog muszę napisać, że wszystko co nas otacza jest naszą kulturą, więc każdą minutę z nią spędzam :)
5. Ulubiona kuchnia to moje własne misz masz każdej możliwej kuchni. Ja po prostu kocham jeść, razem z narzeczonym testujemy coraz to nowe pomysły, które nie zawsze nam wychodzą.
6. Odwaga czy tchórzostwo? Po trochu każdego mam w sobie...Lubię myśleć, że odwagi jest trochę więcej.
7. Czy wyobraźnia płata mi figle? Matko cały czas :P Moją wyobraźnią mogłabym małe miasteczko obdzielić, ale nie oddam za nic w świecie, bo inaczej nie dałabym sobie rady z rzeczywistością.
8. Nie umiem porównać "Małego Księcia" do nikogo...ale lisek to już tak :D nie przyznam się...
9. Jestem niesamowicie zapominalska. Mój mózg jest tak zajęty wszystkim na raz + wyobraźnia blokuje wiele dróg, że bez kartek i zapisywania nie działam.
10. Podobna jestem do...chyba tylko do siebie. No i do rodziny..całej. Nie wyprę się ani jednego członka familii
11. Idealny dzień? Długi spacer z psem i moją lepszą połówką, trochę udanych projektów koralikowych, długa gorąca kąpiel w wannie i  lampka wina przy fajnym filmie. Oczywiście z moim niedługo już mężem. Mnie niewiele do szczęścia potrzeba :)

 Moje wyróżnienia w następnym poście. Dodatkowo wygrałam urodzinowe rozdawnictwo w kreatywnym kufrze:
 
 

Na koniec żeby już nie nudzić, trzy pary kolczyków. I mnóstwo ciepła dla wszystkich odwiedzających  :*
 

2 komentarze:

  1. 11.pytanie :) to tez mój idealny dzień :) pozdrawiam wiola :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jej jakie ładne, masz świetną wyobraźnię ta biżuteria jest taka nietuzinkowa , pozdrawiam i zapraszam do siebie :)

    OdpowiedzUsuń